Widzew24.pl – wszystkie newsy o Widzewie w jednym miejscu

Aplikacja Widzew24.pl to unikalne rozwiązanie, dostarczające użytkownikom kompletnych informacji na temat nowych artykułów, pojawiających się na łamach stron internetowych czy w mediach społecznościowych, dotyczących klubu Widzew Łódź oraz jego kibiców.

Pobierz darmową aplikację na urządzenia z systemem Android, by na bieżąco otrzymywać powiadomienia o nowych newsach o łódzkim klubie i wszystkim, co z nim związane. System analizuje obecnie dwadzieścia witryn internetowych oraz trzy portale społecznościowe, na których znajdują się informacje o Widzewie.

Ważna wskazówka dotycząca aplikacji:

W niektórych telefonach może pojawić się problem polegający na braku powiadomień mimo, że w tym czasie pojawiają się nowe artykuły o Widzewie. Nie jest to problem aplikacji Widzew24.pl – niektórzy producenci smartfonów wprowadzili zmiany w instalowanym przez nich systemie Android, czego skutkiem jest m.in. brak powiadomień z zainstalowanych aplikacji. Jest jednak sposób na to, żeby nasza aplikacja działała poprawnie na tych telefonach!

Kogo dotyczy problem?

Problem dotyczy wybranych modeli następujących producentów: One Plus, Oppo, Vivo, Lenovo, Huawei, Samsung, Xiaomi.

Jak go naprawić?

Na szczęście możemy przywrócić pełną funkcjonalność aplikacji Widzew24.pl poprzez modyfikację ustawień aplikacji. W tym celu należy w ustawieniach swojego smartfona przejść do sekcji „Aplikacje” i odnaleźć aplikację Widzew24.pl na liście. W ustawieniach aplikacji należy znaleźć konfigurację dotyczącą oszczędzania baterii i wybrać opcję „Bez ograniczeń”. Po takiej zmianie ustawień powiadomienia powinny zacząć pojawiać się w Twoim telefonie, bez zagrożenia dla baterii.