
PRZEJDŹ DO NEWSA
"Pawłoś w I lidze"
Niedawno dowiedzieliśmy się, że Bartłomiej Pawłowski pożegnał się z Widzewem. To dla Łódzkiego klubu zawodnik symboliczny. Wrócił do Łodzi do I ligi, zgodził się na dużo mniejsze zarobki niż te, które miał w Ekstraklasie. Pomógł drużynie awansować do Ekstraklasy, w niej również odegrał znaczącą rolę. Po 4 ...
Niedawno dowiedzieliśmy się, że Bartłomiej Pawłowski pożegnał się z Widzewem. To dla Łódzkiego klubu zawodnik symboliczny. Wrócił do Łodzi do I ligi, zgodził się na dużo mniejsze zarobki niż te, które miał w Ekstraklasie. Pomógł drużynie awansować do Ekstraklasy, w niej również odegrał znaczącą rolę. Po 4 ...