News własny: Zuziak i Kristo zostaną w Polsce?

Marek Zuziak i Dario Kristo nie będą dłużej reprezentować barw Widzewa. Klub zdecydował, że wygasające 30 czerwca umowy z dwójką obcokrajowców nie zostaną przedłużone, więc obaj mogą sobie szukać nowego pracodawcy.

Niewykluczone, że ich bezrobocie nie potrwa długo, bo obaj mają już oferty z innych miejsc. Jak dowiedział się Widzew24, jest bardzo prawdopodobne, że dwaj pomocnicy wcale nie wrócą do swoich krajów, ale zostaną w Polsce. Dobrze czują się nad Wisłą, a w przypadku Chorwata kolejna duża przeprowadzka mocno wpłynęłaby na jego życie rodzinne.

Jak usłyszeliśmy, Zuziaka będzie chciał latem zaprosić na testy jeden z klubów Ekstraklasy, choć nie chce nam się wierzyć, że Słowak będzie w stanie przekonać do siebie na tyle, by dostać kontrakt w najwyższej klasie rozgrywkowej. Próbować jednak nikt mu nie zabroni, przynajmniej jego nazwisko pojawi się znów w mediach.

Za nową drużyną intensywnie rozgląda się też Kristo. Przystawiając ucho tu i ówdzie można się dowiedzieć, że były kapitan Widzewa znalazł się na celowniku m.in. Górnika Łęczna. Z transakcji póki co nic jednak nie wyszło przez rozbieżności finansowe.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o